Ti kérdeztétek

Kedves Hallgatótársak!

Sokak által feltett kérdésekre a választ itt is megosztjuk!

A diákigazolványok új matrica nélkül is érvényesek maradnak?

Oktatási Hivatal tájékoztatása szerint:

- a 2019/2020. tanév I. féléves matricájával érvényesített diákigazolványokat elfogadják a közlekedési szolgáltatók március 31. napja után is

- az eredeti aláírást és pecsétet nem tartalmazó igazolásokat elfogadják a közlekedési szolgálatók

A felsőoktatási intézmények bezárásából fakadóan a hallgatók nem szenvednek hátrányt a közlekedési kedvezmények igénybevétele során.

Oktatási Igazgatóságon hallgatói ügyintézés - https://oi.uni-pannon.hu/10-hirek/70-matol-elektronikus-ugyintezes

A rektori és kancellári közös utasítás értelmében a személyes ügyintézés átmenetileg szünetel. Az OI elektronikus ügyintézéssel áll a hallgatók rendelkezésére. Szakok ügyintézői kereshetőek. E-mail címüket itt éritek el.

SZTK leadási ideje miként fog változni?

Erről a Karok fognak információt szolgáltatni a hallgatók részére.

Ösztöndíjak kiutalásra fognak kerülni?

Igen!

Könyvtárból jelenleg kikölcsönzött, de a szünet alatt lejáró könyvek kölcsönzési idejét meghosszabbítják?

Igen, a kikölcsönzött könyvtári könyvek június végéig meghosszabbításra kerülnek!

[Koli]

Mennyire kell kipakolni a szobákból?

Mindennapos használati dolgokat érdemes hazavinni, ami szükségleteitekhez fontos.

Kollégiumi díjat kell fizetni hosszabb otthonlét esetén?

A március havi kollégiumi díjat be kell fizetni, ennek kompenzálásra az Egyetem, illetve a Kollégiumi iroda felkészül.