Rendkívüli kancellári közlemény

Kedves Hallgatótársak!

Az Operatív Törzs mai döntése értelmében Kancellár Úr, a Hallgatói Önkormányzattal egyeztetve adta ki a következő Rendkívüli kancellári közleményt.

"Tisztelt Hallgatóink!

Az Operatív Törzs mai (2020.03.14.) döntése értelmében a felsőoktatási intézmények kollégiumait ki kell üríteni, a hallgatóknak a személyes tárgyaikat is magukkal kell vinniük. Az adott kollégiumra vonatkozó kiköltözés szabályait a hallgató köteles betartani.

A Pannon Egyetem keszthelyi és veszprémi kollégiumaiban a kiköltözésre
2020. március 15. 11:00-tól

2020. március 16. 16:00-ig van lehetőség.

Szobaátadás és leszerelés:

2020. március 15. 11:00-19:00-ig,

2020. március 16. 7:30-16:00-ig.

Az otthonukba hazatérni nem tudó kollégistáknak (külföldi, határon túli magyar, rektori méltányossági engedéllyel már rendelkező magyar hallgató) később kiadott utasítás szerint kell majd eljárniuk.

Amennyiben a kiköltözés a fenti menetrend szerint az Ön számára semmiképpen nem kivitelezhető kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Kérem szíves megértésüket és közreműködésüket.

Veszprém, 2020. március 14.

Csillag Zsolt s.k.

kancellár"